En Yeni, En Anlamlı Miraç Kandili Sözleri Resimli, Miraç Kandili Mesajları Resimli

En Yeni, En Anlamlı Miraç Kandili Sözleri Resimli, Miraç Kandili Mesajları Resimli

En Güzel Miraç Kandili Mesajları

Gül Hz. Muhammed (s.a.v)’i anlatır. Gül sevginin adıdır. Bu sebeple her bahar gülle taçlanır. Din-i Mübin-i İslam’ı idrak edene gül koklatılır, GÜL KOKULU kandilin mübarek olsun.

Bu mübarek günde bütün duaların arşa çıkıp, dualarımızın kabul olup sağanak olup bizi sırılsıklam bırakmasını Cenabı Mevla’dan dilerim. Miraç kandilin mübarek olsun.

Bu YALAN DÜNYANIN cazibesine yenik düştük. Esiri olduk ama ADINI KALBİMİZE YAZDIĞIMIZ kardeşlerimizi hiç mi hiç unutmadık. Miraç Kandilin mübarek olsun.

Ellerin semaya açıldığı, gözlerden yaşların süzüldüğü, Rabbani esintilerin yürekleri okşadığı bir anlık zamanın bir asra bedel olduğu bu günde sevenlerle dualarda birleşmek ümidiyle Miraç Kandilin Mübarek olsun.

Yüce Mevla’m Sana ve Sevdiklerinle huzurlu, sağlıklı ve mutlu bir şekilde hayatı noktalamayı nasip etsin. Miraç kandilin mübarek olsun.

Yüreğine damla damla serpilsin huzur, damla damla dolsun günlerin mutlulukla,  tüm hayallerin ve duaların kabul olsun. Miraç kandilin mübarek olsun.

Çekirdekte gizlenen AĞACIN hayat bulduğu gibi, bu mübarek günlere gizlenen MANEVİiklimi bulman dileğimle Miraç Kandilin Mübarek olsun.

Miraç Kandili sevdiklerinden gülücükler getirsin. Öyle içten öyle samimi ki gözyaşlarını bile tebessüme çevirsin. Kandilin mübarek olsun.

Bu gece Yürekler tüm MÜSLÜMANLAR için atsın. Hep beraber ellerimizi semaya açıp DUAedelim. Miraç geceniz Mübarek olsun.

Bu gece KUTLU bir gece, sineler ibadetle, yürekler birbirimize çarpsın Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Ellerin arşa, kalplerin YARADANA, dillerin duaya yöneldiği gecenin hayırlara vesile olmasını dilerim. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Gel yaratılanların en ŞEREFLİSİ, Miraç tan iner gibi gel. Bekliyoruz yıllardır. Burada buluşmasak ta Ahirette komşu olmayı nasip et Yarabbim. Miraç Kandilin mübarek olsun.

İnsan gül olmasa da Güllerin arasında gül kokar. Hayatında güllerin eksik olmaması dileğimle Miraç Kandilin mübarek olsun.

Miraç Gecesi Olanlar yazımızı da mutlaka okumalısınız.

Miraç Kandili Mesajları

An olur, bin yıldan uzun olur. Yıl olur, andan kısa gelir. Bire bin katan bu mübarek gecede DUALARDA buluşmak dileğimle Miraç Kandilin hayırlı olsun.

Güneşin sıcacık ışıkları, yüreğini okşasın, kâbuslar senden ötede, melekler hemen yanı başında olsun. Ay öyle bir geceye doğsun ki, duaların kabul, Miraç Kandilin mübarek olsun.

Hayırlı işler insanı kötü ölümden korur. Gizli sadaka, Allah’ın gazabını giderir. Sıla-i rahim akrabalara iyilikte bulunmak ömrü uzatır. Bütün hayırlı işler bir çeşit sadakadır. Dünyada hayır ehli https://www.sozunenguzeli.com olan kimseler ahirette de hayır ehlidirler. Dünyada münker, kötü iş ehli olan kimseler ahirette de münker ehlidirler. Cennete herkesten önce girecek olan maruf ehli kimselerdir.

Şu ölümlü Dünyanın SULTANI değil HİZMETKÂRIYIM. Gönül hırkalarını yamar giyerim. Sevdiklerimle ağlar, Sevdiklerimle gülerim. DOSTLARA, iyi kandiller.

Her bahar binlerce ÇİÇEĞİN, her kandilin Rahmeti SONSUZUN habercisidir. Mağfiret ve Rahmet dolu bir Kandil geçirmeni dilerim.

Bu dünyanın GEÇİCİ olduğunu hatırlatan, bize GERÇEĞİN KAPILARINI aralayan bu mübarek Miraç Kandilin Kutlu olsun.

Allah’ın rahmetinin sağanak sağanak yağdığı, arşın kapılarının sonuna kadar açıldığı bu günde rahmet damlalarının seni sırılsıklam etmesini dilerim. Miraç Kandilin Mübarek Olsun.

Selam sana Üç Aylar. Selam Sana Mübarek Miraç. Selam Sana En yakın DOST VESSELAM.

Miraç Kandilin Kutlu olsun KARDEŞİM. Allah her şeyi GÖNLÜNE göre verir İNŞAALLAH.

KARDEŞLİK ne zaman ne de mekân ile ilgilidir. Eğer eller SEMAYA açıldığında AKLINA geliyorsa birisi işte O KARDEŞİNDİR.  Miraç Kandilin Mübarek olsun KARDEŞİM.

MİLLETÇE gelecek adına ZOR GÜNLERDEN geçtiğimiz şu dönemde MİRAÇ’ın yeniden UYANIŞA ve DİRİLİŞE vesile olmasını dilerim. Miraç Kandilin Kutlu olsun…

Sen bu yalan DÜNYAYA değil ALLAH’A kulsun. Öyle yaşa ki uyuyan AKILLARuyansın. Miraç Kandilin Kutlu olsun.

Gönüllerin Barış ve Sevgide buluştuğu, dostlukların artıp hüzünlerin azaldığı, UMUTLU ve SEVGİ DOLU nice hayırlı Kandillere.

Rahmet damlalarının pencerene vurduğu, manevi duyguların etrafı sardığı bu gecede, kafanı yastığa koyup KEŞKE dediğin tüm güzellikler senin olsun. Miraç Kandilin Mübarek olsun.

Günde 5 vakit Miraç’a çıkmak duası ile… Kandilimiz mübarek olsun.

Kandil; hatırlama, aydınlanmadır. En büyük Sevgili’nin emaneti ve nesiller boyu aktarılan sevgidir. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Namaz mü’minin Miracıdır. Geceniz mübarek olsun.

Ne güzeldir secde anı! Sen yerin dibine fısıldarsın, sesin arş-ı âlâda duyulur. Kandiliniz mübarek olsun.

Bütün ellerin ve gönüllerin Yaradana açıldığı bu günde tüm inanların Miraç Kandili Kutlu olsun.

Miraç; çıkmaz yollarımızı göklere bağlayan tertemiz secdelerimizdir. Gecemiz mübarek olsun.

En Yeni Miraç Kandili Mesajları

Miracın merkezi Mescid-i Aksa’nın işgalden kurtulması dualarımızla… Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

Gönüllerimizin manevi miracına, milletimizin kardeşlik ve huzuruna vesile olması dileğiyle, Miraç Kandilinizi tebrik ediyorum.

İçimizin ümit kandilleri hiç sönmez. Dua eder dua bekleriz.

Peygamberimiz’i sallallahü aleyhi ve sellem Miraca çıkaran aşk Bizi de rıza-i ilahiyeye, huzura, selamete, çıkarsın İNŞAALLAH.  Miraç Kandilimiz Mübarek Olsun.

Miraç; yol edindiğimiz aşkın mertebesidir. Mertebeniz her daim Hak için Hakkıyla var ola…

Bu gece hürmetine ibadetlerimizde samimi olmayı ve bilad-i islam’a nusret ihsan etmesini Yüce Rabbimiz’den niyaz ederim

Mekke ufuklarında Allah’ın nuruyla ümmetini selamlayan gül yüzlü Peygamberin aleyhisselam şefaatinin üzerimize olması dileğiyle… Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Ol deyince oldurup Gül deyince güldüren Rabbim hayırlı Kandil’ler nasip etsin. Miraç kandilimiz mübarek olsun.

Aziz, sıddık kardeşlerim! Sizin miracınızı tebrik ve Mirac sahibinin aleyhisselam sünnet-i seniyesine sizi ve bizi tam muvaffak eylemesini rahmet-i İlahiye’den niyaz ediyoruz.

Yükü sevgi, özü saygı, gücü barış, süsü hoşgörü olan mübarek Miraç kandilinizi kutlarım Hayırlı kandiller.

Yeryüzünde çok incindik, Bu gece göklere çıkıyoruz. Kandilimiz mübarek olsun.

Namaz, sancıma ilâç, yanık yerime merhem; Onsuz, ebedi hayat benim olsa istemem (NFK) Miraç kandilimiz mübarek olsun.

Samimi bir kalp ile sana yaklaşma idrakini eksik etme ruhumuzdan. Kendimize olan Miracı kolaylaştır yolunda.

Geçmişin bugünle, Işığın gölgeyle, Umudun gerçekle, Üzüntünün neşeyle, Öfkenin sevgiyle barışması dileğiyle; Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Hüzünlerin takatleri kestiği bu zor dönemde Allah, Miraç Gecesi hürmetine Hakk’a adanmış ruhlara ferec ve mahreç lütfeylesin!

Niyet et, dua et, sebat et, sabır et. Sonrası mı? Sonrası, “Kûn Fe Yekûn” O, ol der ve olur. Dualarınız kabul görsün! Kandiliniz mübarek olsun.

Miraç Kandili, derekelerden kurtuluşumuza, yüksek derecelere ulaşmamıza, yeni zirve ve ufuklara terfîmize vesile olsun.

İnsanlığın çocuksu masumiyetini hatırlamasına vesile olması dileği ile… Hayırlı Kandiller.

Gönlümüzden geçen gizli ve aşikâr dualarımız kabul olsun. Miraç Kandili tüm İslâm Alemine mübarek olsun.

Süfli dünyadan âli ukbaya vesile leyle-i miraç ümmetin dirilişine vesile olsun inşaallah.

Kıyamda hicreti, secdede miracı yaşamak duasıyla… Gecemiz mübarek olsun.

Allah’a şirk koşmayanların cennet ile müjdelendiği ve 5 vakit namazın farz kılındığı Miraç Kandili mübarek olsun.

O’nun adı Ahmet’tir, Kâinata Rahmettir, Nişanesi şefkattir, Âleme merhamettir. Miraç Kandiliniz mübarek olsun.

Namaz dinin direğidir, nurudur, Sefine-i dini namaz yürütür, Cümle ibadetin namaz piridir, Namazsız niyazsız İslam olur mu!? Gecemiz mübarek olsun.

Bize destek olmak için Miraç Kandili Mesajları yazımızı sosyal medyada paylaşmayı ve bizi Facebook, Twitter, Google+, Pinterest ve Instagram hesaplarımızdan takip etmeyi unutmayın.Yazımızı Değerlendirebilirsiniz

Etiketler: , ,

Yorum Yaz